bernvakaris

14 dalykų, ką DARYTI ir ko NEDARYTI organizuojant bernvakarį

Vasara – vestuvių metas. O gal kaip tik ir Jums taip nutiko, kad ruošiatės organizuoti bernvakarį? Tuomet reikėtų laikytis keleto taisyklių, kad pasilinksminimas patiktų tiek dalyvaujantiems, tiek ir pačiam jaunikiui. Svarbiausia, pasirūpinkite, kad jaunikis išliktų sveikas.

1. Būkite vakaro vedliu

Nepamirškite visiems priminti, kad niekas nevėluotų ir pasirodytų laiku. Jūsų darbas yra padaryti taip, kad viskas klostytųsi kaip sviestu patepta. Beje, nepamirškite pasiimti aspirino.

2. Nešvęskite viena diena prieš vestuves

Kad ir kas manytų, kad tai gera mintis, toks žmogus prisižiūrėjo per daug filmų. Niekas, o ypač būsimas jaunikis, nenori patinusių ir raudonų akių bei pagirių vestuvių dieną.

3. Atšvęskite bernvakarį kelios savaitės prieš

Taip, tikriausiai atitiks taip, kad ne visi kviesti asmenys galės atvykti, tačiau turite išsiversti su tuo, ką turite. Be to šiek tiek daugiau laiko tarp bernvakario ir vestuvių yra labai gerai tiek dalyvaujantiems, tiek ir jų kepenims.

4. Nemanykite, kad visi turi daug pinigų

Žinoma, didžiulės vilos nuoma skamba tikrai labai viliojančiai, tačiau jūsų draugas auginantis du vaikus šiomis dienomis negali daug sau leisti. Taigi, prieš užsakant kažką brangaus, pasitarkite su kitais vaikinais ir įvertinkite savo galimus biudžetus.

5. Sumokėkite visas jaunikio išlaidas

Tai jo vakarėlis, todėl pasirūpinkite, kad jam nereikėtų niekuo rūpintis. Kartais tai gali reikšti, kad galite pasidalinti po lygiai visą sumą, kurią išleisite kavinėje. Tik paklauskite, ar visi su tuo sutinka. Jeigu ne, paprašykite kiekvieno iš vaikinų prie savo sumos pridėti po kelis papildomus litus, kad padengtumėte būsimo jaunikio sąskaitą.

6. Nedarykite nieko ypač pavojingo ar visiškai kvailo

Ar įsivaizduojate, koks jaunikis gali būti piktas žinodamas, kad jūs esate atsakingas už randus, kuriuos teks turėti vestuvių dieną ir dar po jos? Neleiskite taip atsitikti.

7. Nuveikite ką nors įdomaus

Vėlgi čia būtų tokia taisyklė: NESUŽEISKITE JAUNOJO. Vien tik sėdėjimas ir nieko neveikimas visą savaitgalį gali būti gan nuobodus. Pažeiskite biliardą, pamėtykite strėlytes, ar ką nors kita. Tik būkite tikri, kad sėdėjimas bus imi minimumo, kaip ramus pusryčiavimas prieš ilgą ir audringą naktį.

8. Nekvieskite svečių, kurių jaunikis nemėgsta

Ar žinote su kuo jaunikis nesutaria? Tikrai sužinosite, jeigu iš pat pradžių paprašysite jo paties sudaryti svečių sąrašą.

9. Tačiau, kuo daugiau tuo geriau

Keturi vaikinai nesuorganizuos gero vakarėlio. Taigi po to kai išsiaiškinsite, ko nekviesti, pasirūpinkite, kad kuo daugiau draugų būtų pakviesta, kad vakarėlis būtų įdomesnis. Tuomet niekada nebus nuobodu, nes paskutinis dalykas, kurio norėtumėte, manau yra nuobodžiaujantis būsimasis jaunikis.

10. Nepamirškite suorganizuoti pogulio laiko

Jeigu planuojate švęsti visą savaitgalį, tuomet be abejonės nusimato sunkus vakarėlis penktadienį. Tuomet reikės laiko atsigauti ir pasikrauti naujų jėgų šeštadieniui. Tokiu atveju naktis tikrai nenueis šuniui ant uodegos. Be to, kas gi nemėgsta gero pogulio po pietų?

11. Pasirūpinkite, kad jaunikis gautų lovą

Idealiausia, kad kiekvienas ją turėtų, tačiau kartais biudžetas būna toks ribotas, kad gaunate vos kelias lovas, kaip studentavimo laikais. Tad pasirūpinkite, kad jaunikiui netektų miegoti ant žemės, na nebent jis pats ten nukristų.

12. Neikite/nekvieskite striptizo šokėjos, jeigu jaunikis nesutinka

Taip, kad ir kaip keistai skambėtų, ne visiems patinka striptizo klubai, netgi tada, jeigu jie yra bernvakario pažiba. Tad prieš tai sužinokite jaunikio norus.

13. Bernvakarį organizuokite pagal jaunikio asmenybę ir pomėgius

Ne viskas turi būti daroma pagal jį, tačiau bent pasirūpinkite, kad tai kas vyksta, patinka ir jam. Jeigu jūs labai norite nukeliauti į, tarkim, Berlyną, tačiau jaunikis mieliau iškylautų, žinoma vykite iškylauti. Tiesiog atminkite, kad nors organizuojate jūs, tačiau vakarėlis nėra jūsų.

Ir pabaigai

14. Prižiūrėkite jaunąjį kartu kontroliuojant save

Bernvakaris nėra pasiteisinimas jums, jaunikiui ar kitiems vaikinams apgaudinėti viso antrąsias puses. Nė vienas neturėtų būti spaudžiamas daryti tai, ko jis nenori. Tiesiog suteikite jaunajam tokį bernvakarį, kokio jis nusipelnė prieš jo vedybinį gyvenimą, bei visi laimingai galėsite skirstytis namo.

Posted by:

dovanusalis.lt

Back to Top