mergvakario-organizavimas

Kaip suorganizuoti nepakartojamą mergvakarį? Ką daryti, ir ko NE.

Jūsų geriausia draugė ar sesuo ruošiasi pažadėti savo gyvenimą mylimam vyrui? Tad tikriausiai Jūs, kaip geriausiai ją pažįstantis žmogus, esate atsakinga už mergvakario organizavimą. Iš tikrųjų, derėtų, kiek tik įmanomo labiau, susitelkti į tai, ko nori pati būsima jaunoji. Surenkite jai tokį vakarėlį, dėl kurio nesijaustų nepatogiai, ir prisimintų jį visą savo gyvenimą.

Svarbiausi dalykai, ką DARYTI ir ko NEDARYTI per mergvakarį

Sutikote (o gal pati pasisiūlėte) būti mergvakario organizatore, todėl turite daug ką suplanuoti. Vienas svarbiausių dalykų – įsitikinti, kad būsimoji nuotaka turi laiko dalyvauti savo pačios mergvakaryje prieš didžiąją dieną. Tad, ką reikėtų daryti, ir ko nedaryti organizuojant mergvakarį?

Prašykite pagalbos, nedarykite to viena

Paprašykite kitų pamergių, kad Jums padėtų. Išklausinėkite būsimos nuotakos tam tikrų klausimų, kaip ji įsivaizduoja šį vakarėlį, ir ko ji nenorėtų. Internete galite pasiieškoti informacijos.

Nusistatykite biudžetą, neleiskite tiek, kiek neišgalėsite

Mergvakario organizavimas nereiškia, kad viena turite mokėti už visas vakarėlio išlaidas. Išsiklausinėkite merginų, kiek jos gali leisti, ir nustatykite bendrą biudžetą. Kuo anksčiau pasakysite merginoms, kiek jos turi prisidėti prie vakarėlio, tuo didesnė tikimybė, kad surinksite pinigėlius iš visų dalyvių.

Išsiklausinėkite jaunosios , nenustebinkite jos tuo, ko ji nemėgsta

Visos būsimosios jaunosios yra skirtingos, todėl turi skirtingus skonius. Kai kurios jaunosios norėtų išeiti į barą su savo draugėmis ir visą naktį linksmintis. O kitos galbūt norėtų nueiti į muziejų, ir pavakarieniauti kartu. Jūsų atsakomybė yra išsiaiškinti, ko nori būsimoji nuotaka. Didelio ir linksmo vakarėlio ar ramios vakarienės?

Pagalvokite apie tradicinį mergvakarį, nebijokite galvoti kitaip

Žinoma, tradicijos yra puiku, tačiau taip pat yra smagu ir jų nesilaikymas. Paklauskite jaunosios, ar ji norėtų tradicinio išėjimo su draugėmis, ar labiau norėtų orientuotis į bendrą vakarėlį su savo sužadėtiniu. Šiomis dienomis yra gan įprasta švęsti kartu su savo bendrais draugais.

Pirkite linksmus suvenyrus, netrikdykite būsimosios nuotakos

Savo seserį ar geriausią draugę žinote geriau nei bet kas kitas, tad žinote, ar penio formos pakabutis sutrikdys ją ir privers jaustis nepatogiai, ar prajuokins. Kiekviename vakarėlyje turėtų būti linksmų dalykėlių, tačiau jie turėtų pritapti prie jaunosios skonio.

Surenkite asmeninį vakarėlį, o ne tik įprastą pasilinksminimą

Parodykite būsimajai nuotakai, kokia ji jums yra svarbi ir darykite tai, ką ji mėgsta, įtraukiant, tarkim, nuotraukų peržiūrėjimą, kai ji buvo maža, ar kitų merginų laiškų jaunajai skaitymą.  Užleiskite jos mėgstamą muziką, kai ruošiatės prieš pasilinksminimą. Pasirūpinkite jos mėgstamu kokteiliu, bei paprašykite didžėjaus jos mėgstamos dainos. Šios paprastos ir nebrangios detalės tikrai pamalonins Jūsų draugę.

Iš anksto susisiekite su kitomis dalyvausiančiomis merginomis

Išsiuntinėkite visos elektroninius laiškus ar paskambinkite ir susitarkite iš anksto. Kartais gali būti sunku greitai suplanuoti viską su užsiėmusių merginų būreliu.

Pasirūpinkite žemais bateliais ir nedidele rankine, bei paskatinkite tai padaryti ir jaunąją

Tai patartina daryti, jeigu ruošiatės standartiniam vakarėliui, bei būtina, jeigu margvakaris bus triukšmingas.

Nesinervuokite dėl susitikimo su kitomis merginomis

Jūs ir kitos merginos gali būti iš skirtingų aplinkų, tačiau jūs visos esate dėl vieno bendro tikslo – pasveikinti būsimąją nuotaką ir pasilinksminti. Patikėkite, viskas, ko jaunoji nori, tai, kad jūs visos sutartumėte ir gerai praleistumėte laiką. Tad pamirškite savo skirtumus ir mėgaukitės naujais žmonėmis – kas žino, gal sutiksite naujų draugų, ir turėsite keletą draugių, su kuriomis galėsite paplepėti per vestuves.

Tikiuosi, kad šie patarimai jums padės ir mergvakario organizavimas praeis kuo sklandžiau, o Jūsų geriausia draugė atsimins jį visą gyvenimą. Sėkmės!

Posted by:

dovanusalis.lt

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked (required):

Back to Top