mergvakario idejos

Mergvakario žaidimų idėjos

Organizuojate mergvakarį savo draugei ar sesei? Kad viskas vyktų sklandžiai, galite paskaityti patarimus apie mergvakario organizavimą kitame straipsnyje. O šįkart pasidalinsime mergvakario žaidimų idėjomis.  Tad pasirūpinkite, kad vakarėlis vyktų linksmai.

Žaidimas „Žinutė jaunajai“

Tai puikus būdas jaunajai priminti apie geriausius momentus su savo draugėmis. Išdalinkite visoms lapelius ir tušinuką, tegul kiekviena trumpai užrašo po prisiminimą, kuris nutiko jai su būsimą jaunąja. Kai visos pabaigs, sulipinkite visus lapelius ant kieto paviršiaus ir duokite jaunąjai, kad garsiai perskaitytų. Kai skaitys, ji turės atspėti su kuo tai nutiko ir papasakoti truputį plačiau apie šią istoriją. Tai gali būti bet kas – vaikystės prisiminimai, seni vaikinai, ir girtos naktys.

Jums reikės: lapelių, tušinukų.

Tiesa ar drąsa

Šis žaidimas gali sugluminti jaunąją. Prieš prasidedant vakarui, tegul visos mergvakario dalyvės surašo drąsius ar nepadorius klausimus būsimai jaunajai, į kuriuos ji turės atsakyti (ar įvykdyti) viso vakarėlio metu. Klausimai ir užduotys gali būti nepadorūs, kaip liemenėlės nusiėmimas šokių aikštelėje, ar kažkas nekalto, kaip būsimos šeimos patarimas. Pabaigoje vakarėlio įteikite jai apdovanojimą už visą sunkų darbą ir pažeminimą.

Jums reikės: popieriaus ir tušinukų, ar surašykite juos jai į telefoną.

Medžioklė

Šis mergvakario žaidimas suteiks daugybę vietos Jūsų fantazijai. Sudarykite daiktų sąrašą, kurį kiekviena komanda turėtų surinkti per tam tikrą laiko tarpą. Pasiruoškite prizus nugalėtojoms. Į savo sąrašą galite įtraukti bet kokių neįprastų daiktų: vieniško vyro vizitinė kortelė, kažkieno kaklaraištis, laikina tatuiruotė, pora kiniškų lazdelių ir citrina.

Jums reikės: „medžiojamų“ daiktų sąrašo kiekvienai komandai, tušinukų, ir kiekvienos telefono numerio, jeigu netyčia pasiklystumėte.

Tualetinio popieriaus reprezentacija

Susiskirstykite į nedideles komandas. Žaidimo tikslas – sukurti svajonių vestuvinę suknelę ant vienos iš komandos narės iš tualetinio popieriaus vos per 5 minutes. Pabaigoje kiekvienas modelis turėtų praeiti įsivaizduojamu podiumu, o kitos komandos narės paaiškinti savo suknelės idėją (galima paminėti ir dizainerio vardą bei kitus linksmus faktus). Jaunoji turėtų išrinkti nugalėtojus.

Jums reikės: labai labai daug tualetinio popieriaus ir prizų.

Šokių karalienė

Sustokite ratu ir išsirinkite vieną merginą, kuri pradės šį beprotišką šokių/atminties žaidimą. Laimingoji mergina turi pradėti žaidimą parodydama vieną šokio žingsnelį, kuriame turėtų judėti tiek rankos, tiek kojos, klubai ir panašiai. Vienintelė taisyklė – šis žingsnelis neturi trukti ilgiau nei VIENĄ sekundę.

Po to kiekviena turėtų pabandyti atkartoti šį šokio žingsnelį, kol sugrįš prie pradėjusios merginos. Tuomet ši mergina vėl turi parodyti savo judesį, ir pridėti prie jo kitą 1 sekundės žingsnelį. Tuomet šiuos du žingsnelius vėl turi atkartoti visos merginos paeiliui.

Jeigu kuri nors mergina suklysta, ji iškrenta iš žaidimo. Žaidimas tęsiasi iki tol, kol išlikusios dvi merginos kovoja išlikimo kovoje. Nugalėtoja paskelbiama šokių karaliene.

Jums reikės: vietos šokiams

Galbūt pravers šios dovanų idėjos mergvakariui:

antrankiai

Antrankiai romantikams

gigantiskas-trintukas

Gigantiškas trintukas didelėms klaidoms

Moteriski marskineliai mergvakaris

Moteriški marškinėliai “Šiandien mano mergvakaris”

Moteriski-marskineliai-mergvakariui

Moteriški marškinėliai “Šįvakar tik merginos”

 

 

 

 

 

 

 

 

Daugiau mergvakario dovanų idėjų rasite čia…–>

 

Posted by:

dovanusalis.lt

Back to Top